RSS
Головна » Архів матеріалів
З нагоди 95-ї річниці трагічної загибелі студентського куреня у бою під Крутами  працівники районної  центральної бібліотеки   для учнів 7- 9 класів  Пологівської школи провели годину історичної пам’яті «Вам вічна - слава . Вам - вічна пам'ять», де учням розповіли  про хід бою  та наслідки героїчного вчинку юнаків. Також прозвучали   вірші, що присвячені цій героїчній тематиці, серед яких і відомий вірш Павла Тичини "Пам'яті тридцяти».
           У ході заходу працівниками районної бібліотеки був зроблений бібліографічний огляд літератури «Героїка трагедії Крут», огляд тематичної папки документів «Крути: і біль, і сум, і вічна слава», яку підготувала бібліотекар Положанської бібліотеки - філії Стативка Г.М. та розгорнуто виставку літератури.
Категорія: Новивни | Переглядів: 418 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

      До 75- річчя від дня народження відомого російського поета, барда і артиста В.Висоцького  у районній центральній бібліотеці проведено літературно – музичну годину «Дякую , що живий». Цього дня користувачі бібліотеки, знавці та шанувальники  творчості В.Висоцького  мали змогу згадати  поетичне та пісенне надбання автора. Просвітянин Олександр Скиба розповів про  життєвий та творчий шлях Володимира Семеновича, пригадав свої враження від перебування на  концерті  Висоцького у м.Суми.
     Відвідувачі заходу прослухали пісні з репертуару Воло ... Читати далі »
Категорія: Новивни | Переглядів: 346 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

В рамках проекту «І осінь життя буває золотою» в районній центральній бібліотеці було проведено також засідання круглого столу «Підвищення якості життя жертв нацизму шляхом мобілізації ресурсів державних закладів та волонтерських об'єднань» за участю Нагорної Н.І., першого заступника управління праці і соціального захисту населення районної державної адміністрації, Івах В.Г., директора територіального центру по обслуговуванню одиноких та непрацездатних, Кучеренко Т.Р., голови районної ветеранської організації.
Андоленко О.М., директор КЗ «Охтирська РЦБС» та керівник проекту «І осінь життя буває золотою» проінформувала присутніх про  мету та хід реалізації проекту.
               Нагорна Н.І. ознайомила присутніх з законодавчими основами забезпечення життєдіяльності жертв нацизму, Івах В.Г.  з основними завданнями та професійними обов’язками соціальних працівників по обслуговуванню членів цільової групи. Кучеренко Т.Р. розповіла про організацію роботи волонтерів для само та взаємодопомоги. Сільські бібліотекарі говорили про свою роботу з цільовою аудиторією. Всі прийшли до думки, що кожна організація і установа намагається в повній мірі виконувати покладені на неї обов’язки, але для більш якісного обслуговування людей потрібно мобілізувати ресурси державних закладів та волонтерських об’єднань. Андоленко О.М. підкреслила , що завдяки такій  допомозі  кожен житель отримає максимально необхідні соціальні послуги. В ході засідання круглого столу намічені першочергові заходи, направлені на поліпшення надання соціальних послуг,  як от  розміщення реклами соціальних послуг в бібліотеках-філіях району, ознайомлення з ними під час обслуговування користувачів вдома, організація факультетів Університету третього віку в селах за допомогою бібліотекарів,  проведення заходів для людей похилого віку та інш.
Категорія: Новивни | Переглядів: 333 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

Відбулася нарада працівників сільських бібліотек-філій комунального закладу «Охтирська районна централізована бібліотечна система», в ході якої було розглянуті питання виконавської дисципліни, пожежної безпеки, проведення конкурсів, виборів Президента книжкового царства, основні знакові заходи на 2013 рік.
З метою підвищення кваліфікації працівників в галузі реклами бібліотечних послуг та бібліотек проведена ситуаційна гра «Я пишу статтю в газету», яку допомогла провести колишній головний редактор газети «Прапор перемоги» Н.П.Багата. Ніна Павлівна також познайомила фахівців бібліотечної справи зі своїми новими поезіями та допомогла освоїти початкові ази журналістики.
Категорія: Новивни | Переглядів: 374 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

          В теплій, затишній атмосфері відбулися традиційні різдвяні зустрічі в районній центральній бібліотеці. На свято завітали місцеві поети, художники, ветерани війни і праці району, активні користувачі бібліотеки. Присутніх з святами привітали начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Н.М.Шаталова, депутат районної ради Ю.В. Ситник, директор КЗ «Охтирська РЦБС» О.М.Андоленко, голова районної ветеранської організації Т.Р.Кучеренко. Учасники заходу згадали колядки, щедрівки, поділилися власними творчими здобутками. За чашкою чаю та приємним спілкуванням учасники заходу говорили про різдвяні звичаї, святкування в родині. Чарівними звуками лунали слова колядок у виконанні М.Пуляка та В. Колесника. Переповнені вражень присутні дякували організаторам свята в надії на майбутні зустрічі.
Категорія: Новивни | Переглядів: 348 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

21 грудня у районній центральній бібліотеці відбулася арт – зустріч  з композитором та співачкою Охтирщини, членом обласного об’єднання Всеукраїнської національної музичної спілки Русланою Лісовою «Тобою, музико, живу…». Творчість Руслани Лісової дуже різнопланова. Вона пише інструментальну музику, твори для хору. Цього дня присутні мали змогу почути вокальні твори на слова українських та охтирських поетів у виконанні Руслани під акомпанемент Опаленка В.В. Під час зустрічі відбулася  презентація нових  збірок з музичними творами композитора « Тобою, музико, живу…» (2011) та « Я бандурі відкрию душу» (2012).
  Цього ж дня о 13.30 відбулося засідання гуртка «Джерело життя», тема занять   якого «Цілющі  властивості меду».Досвідчені бджолярі Охтирщини П.П.Копилов та  В.П.Вовк поділилися з присутніми знаннями про  лікувальні  властивості  меду набутими за довгі роки практики.
Категорія: Новивни | Переглядів: 477 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

          В пам'ять про милосердя Святого Миколая працівники Охтирської РЦБ та учасники гуртка «Майстриня » долучилися до доброї справи - провели благодійну акцію «Подаруй дитині свято», в якій зібрали для дітей Грунської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат одяг, канцелярські товари, іграшки, цукерки. 20 грудня працівники відділу обслуговування (Охонько Н.В., Шелудько А.С.) та інформаційно-бібліографічного відділу  провели свято «Любий, отче Миколаю, Ти до нас прийди із раю», під час якого були передані дітям подарунки.  Щиро вдячні усім учасникам благодійної акції за палке бажання допомогти дітям.
Категорія: Новивни | Переглядів: 378 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

        Фахівці Охтирської  районної центральної бібліотеки  в рамках Всеукраїнського Тижня права  для учнів 8  та  10 класів Хухрянської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів провели комплекс заходів: бесіду «Від прав людини до прав дитини» з мультимедійним показом сюжетів,   конкурсно - пізнавальну гру «Премудрості Феміди»  та коментований огляд літератури «Знання і повага прав людини- шлях до взаємопорозуміння». В заході взяла участь начальник служби у справах дітей Охтирської  районної  держ ... Читати далі »
Категорія: Новивни | Переглядів: 311 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

           «Дивись на  нас,  як на рівних» - під таким гаслом  2 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів  в Охтирській районній центральній бібліотеці проведено благодійний захід, в якому прийняли участь люди  з обмеженими можливостями - Оля Куліш з села Високе та мешканка  Будинку – Інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Старикова Олена. Ці дівчата активні, у кожної є улюблені захоплення. Олена Старикова любить вишивати, робити вироби з бісеру,  приймає участь у різних художньо – декоративних виставках, відвідує бібліотечний гурток «Майстриня».  З  4 грудня і до Дня святого Миколая у бібліотеці буде організована персональна виставка робіт молодої майстрині. Улюбленим заняттям Олі Куліш є віршування і спів. Оля є членом літературно – мистецького об’єднання «Живе слово». Ось  ... Читати далі »
Категорія: Новивни | Переглядів: 485 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

         До всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в  Охтирській районній центральній бібліотеці  для учнів 11 класів гімназії проведено консультацію «Про СНІД без табу» з показом документального  фільму «СНІД ». Консультацію для молоді провів лікар – епідеміолог районної санепідемстанції Загребельний Василь Єгорович. Учням  також був підготовлений огляд «СНІД – глобальна проблема нашого часу.
Категорія: Новивни | Переглядів: 457 | Додав: Бібліо | Дата: 30.05.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 »
Анонси
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Теги
День Європи Бородіно Охтирські гусари просування читання День бібліотек Книжковий лабіринт права правова освіта молоді козацтво козацький край Охтирщина ввв День визволення поетичний міст скайп спілкування Всеукраїнський диктант Голодомор борьба зі СНІДом СНІД Міжнародний день інвалідів Грунська спеціальна школа-інтернат Святий Миколай арт-зустріч з композитором Джерело життя Тобою музико живу! Різдво різдвяні зустрічі жертви нацизму круглий стіл Висоцький Дякуємо що живий Крути 95-ти річчя загибелі під Крутами Кобзар Шевченківські дні Я люблю тебе життя Бібліотека йде до людей Від центру до околиць Скайп-конференція з лікарем Туберкульоз Мирне небо Про футбол Футбол бібліотечна громада Історія Охтирщини Грунська сотня Гадяцького полку Олександр Сірий молоді бібліотекарі Буковель школа молодих бібліотекарів бібліотека Всеукраїнський Деь бібліотек Сучасна бібліотека белгород досвід російські колеги бібліотечні інновації Київ бібліотечні працівники спартакіада спорт Луганськ форум громада центр громади тиждень фінансової грамотності фінанси Всеукраїнський диктант єдності Міжнародний день толерантності Толерантність жертви голодомору Виставка Грунська спецыалызована школа День захисту людей з особливими пот ВІЛ/СНІД Платон Воронько день захисника Вітчизни фотовиставка Християнське мистецтво 200-річчя Т.Г. Шевченка Соборність День Соборності Інноваційні бібліотеки Бабин Яр Голокост Міжнародний день пам’яті жертв Голо Героїка трагедії Крут практика з вирощування городніх кул ієромонах Серафим (Панкратовим) і о про кохання про материнство про цінність життя Програма «Бібіліоміст» Афганістан День вшанування учасників бойових д Code Club UA Безкоштовний клуб кодування Міжнародний день рідної мови Рідна мова Сумщина
Друзі сайту
Пошук книг
Статистика
Форма входу